Medicīniskie mediji

Uztura bagātinātāji: kāpēc tos lietot?


Vai esat kādreiz aizdomājušies, kāpēc jums vispār ir nepieciešami šie uztura bagātinātāji? Vai nepietiek ar sabalansētu uzturu? Vai mans organisms var kļūt atkarīgs no uztura bagātinātājiem un vai tas vispār spēj tos absorbēt? Kāpēc ir svarīgi kontrolēt uztura bagātinātāju sastāvu un, konkrētāk, ko lietot un ko ne?

Visi šie jautājumi ir pamatoti, tāpēc esam pievērsušies šim jautājumam, lai sniegtu skaidrību. Sāksim no sākuma un pa kārtai aplūkosim galvenos punktus.

Kāpēc jums vajadzētu apsvērt uztura bagātinātāju lietošanu?

Mūsdienu pasaulē mēs esam sasnieguši punktu, kad pārtika, ko ikdienā lietojam uzturā, vairs nav pietiekami bagāta ar uzturvielām, lai nodrošinātu mūs ar visiem vitamīniem, minerālvielām, antioksidantiem un fitonutrientiem, kas mums nepieciešami, lai saglabātu veselību un spēku. Bieži vien mums mēdz trūkt dažu uzturvielu pat tad, ja mēs ēdam pietiekami daudz svaigu augļu un dārzeņu un mums (pagaidām) nav tiešu veselības problēmu.

Tā kā uzturvielu saturs augļos un dārzeņos ir tieši saistīts ar to audzēšanas vidi, minerālvielām bagāta augsne ietekmē augļu uzturvērtību. Tomēr pēdējās desmitgadēs minerālvielu saturs augsnē ir krasi samazinājies. Viens piemērs: toksiskie pesticīdi, galvenokārt DDT, ir izskalojuši no augsnes mikroorganismu cinku, kas ir būtisks mūsu dzīvībai. Tomēr ir samazinājies arī daudzu citu barības vielu daudzums, ko nav iespējams viegli atjaunot ar mēslojumu. Tāpēc diemžēl mēs ne vienmēr varam paļauties tikai uz vitamīniem, ko iegūstam no pārtikas.

Turklāt mūsdienu pasaulē mēs pastāvīgi esam pakļauti dažādu ķīmisko vielu, toksīnu, vides piesārņojuma, smago metālu, stresa, vīrusu un baktēriju iedarbībai, un mūsu organismam ir nepieciešams efektīvs stimuls, lai ar tiem tiktu galā. Mūsu dzīves vide vairs nav tāda, kāda tā bija pirms 20 gadiem.

Tāpēc augstas kvalitātes uztura bagātinātāji ir lielisks veids, kā uzlabot organisma izturību un sniegt visaptverošu atbalstu.

citronu balzams

Spēcīgi garšaugi vienmēr ērti pa rokai

Papildus vitamīniem un minerālvielām pudelēs ir iepildīti dažādi spēcīgi garšaugi, kas parasti nav pieejami visu gadu, bet, pateicoties tinktūrām, mēs varam uzlabot savu veselību ar augu spēku visu gadu. Tinktūra ir daudz koncentrētāka nekā tēja, nodrošinot spēcīgāku dziedinošo spēku.

Vimergy produktu klāstā ir kaķu rausts, citronmelisa, Kanādas sausserdis, lakricas ekstrakts, nātres ekstrakts un daudzas citas spēcīgas tinktūras bez alkohola. Šādā veidā augu spēks vienmēr būs pa rokai, kad tas jums būs nepieciešams!

Kādi uztura bagātinātāji ir vissvarīgākie un kā jūs varat sevi pasargāt no vīrusiem?

Mēs iepazīstināsim jūs ar uztura bagātinātāju pamatkomplektu, kas noderēs ikvienam neatkarīgi no veselības stāvokļa.

Pamata piedevas ir:

B-12 vitamīns

Ideāla B-12 kombinācija ir metilkobalamīns un adenozilkobalamīns. Tas ir spēcīgs maisījums, kas palīdz uzturēt imūnsistēmu, kā arī novērst un ārstēt dažādas neiroloģiskas problēmas. Tomēr no B-12 injekcijām jāizvairās. Tas ir tāpēc, ka tie nesatur pareizā veida B-12 maisījumu un var izraisīt paaugstinātas jutības reakciju. Viegli uzsūcas Vimergy B12 pareizajā kombinācijā jūs varat atrast šeit!

Šķidrais cinka sulfāts

Šķidrajam cinkam ir izšķiroša nozīme organisma rezistences pret patogēniem veidošanā, lai tas spētu aizsargāt organismu no patogēniem un stāties pretī visiem mikrobiem. Tāpat cinks var palīdzēt, ja jau esat saslimuši ar vīrusu un sākat pamanīt pirmos saaukstēšanās vai gripas simptomus. Šajā gadījumā labākais ātrais līdzeklis ir Medicīnas žurnālā ieteiktā cinka “šoka terapija”, kas ietver šķidra cinka sulfāta ievadīšanu tieši kaklā ik pēc 3 stundām. Augstas kvalitātes stabilizēts cinka sulfāts gaida jūs Elusväli e-veikalā. Nestabilizējot cinku, tas dažu nedēļu laikā zaudē savas dziedinošās īpašības.

Vegānu omega-3 vai DHA/EPA

Omega-3 veicina smadzeņu, acu un sirds un asinsvadu veselību. Taču zivju eļļas vietā izvēlieties augstas kvalitātes, tīru, labi uzsūcošu, augu izcelsmes omega-3 omega-3 papildinājumu, kas sastāv no aļģēm un nesatur smagos metālus. Tikai pārliecinieties, ka jūsu lietotajā uztura bagātinātājā nav piedevu un karagināna, kas bieži sastopami dažādos produktos. Piemēram, izmēģiniet Vimergy EPA/DHA.

Spirulina

Spirulīnas bagātīgais bioķīmiskais sastāvs padara to līdzvērtīgu jebkuram multivitamīnam aptiekas plauktā, un tā ir arī lielisks palīgs smago metālu izvadīšanai no organisma. Turklāt spirulīna ir bagāta ar dzelzi un augu olbaltumvielām. Iegādājieties ASV izcelsmes Vimergy spirulīnu, kas ir izturējusi vairākas neatkarīgas kvalitātes pārbaudes, šeit.

Adata

Ārstniecības augi ir ļoti bagāti ar barības vielām, minerālvielām un fitonutrientiem. Raganu lazdu var uzskatīt par ārstniecisko augu karali, jo tā ārstniecisko īpašību dēļ! Nātrēm piemīt neticamas pretiekaisuma īpašības un spēja atbalstīt imunitāti, kā arī novājinātu endokrīno sistēmu. Nātrēs ir daudz aminoskābju, kuras organisms izmanto daudzos procesos. Adatu var lietot kā tēju vai tinktūru. Tīra bezalkoholiska nātru tinktūra jūs gaida arī Elusväli e-veikalā.

Citi lieliski imūnsistēmu stiprinoši līdzekļi ir C vitamīns, kaķu nagu ekstrakts, citronmelisa un šādas vielas. L-lizīns!

Neskaidrības par to, kurus uztura bagātinātājus lietot un kurus ne?

Izvēloties uztura bagātinātājus, vissvarīgākais, uz ko jāpievērš uzmanība, ir to sastāvs. Ļoti bieži uztura bagātinātāju sastāvdaļu saraksts ir tik garš, ka tam nav redzams gals. Pie apvāršņa parādās virkne nepazīstamu ķīmisko savienojumu, kuru izrunāšana dažkārt prasa vairākus mēģinājumus. Īpaša uzmanība jāpievērš tam, lai uztura bagātinātājam netiktu pievienota citronskābe, aromatizētāji, alkohols, sūkalu olbaltumvielas vai karnitīns.

Svarīgi ir arī pārliecināties, ka uztura bagātinātājiem nav pievienots cukurs un, ideālā gadījumā, ka to sastāvā nav tādu pildvielu kā rīsu milti vai kukurūzas ciete. Jāizvairās arī no mākslīgajiem konservantiem. Labākais rādītājs, lai pārbaudītu piedevu tīrību, ir sastāvdaļu saraksta garums – ja tajā ir vairāk nekā trīs līdz piecas sastāvdaļas, parasti ir vērts atstāt produktu plauktā un meklēt citu.

Ņemiet vērā, ka uztura bagātinātāju uzņēmumiem ir atļauts pievienot uztura bagātinātājam 10% pildvielu, nenorādot to uz iepakojuma. Tāpēc ir vērts izpētīt valsti un atrast uzņēmumu, kuram uzticaties un kurš ražo kvalitatīvus uztura bagātinātājus, kā arī katram uzņēmumam tieši pajautāt, cik liela daļa to uztura bagātinātāju faktiski satur neiesaiņotas sastāvdaļas.

Kā pareizi lietot uztura bagātinātājus?

Lai no uztura bagātinātājiem gūtu maksimālu labumu, ir vērts zināt, ko, kad un kā lietot. Tomēr nav jāuztraucas, jo šeit nav nekāda raķešu zinātne un nav jāveido lieli plāni. Tomēr, iespējams, vēlēsieties atstāt dažus padomus pie auss.

Lielākā daļa uztura bagātinātāju (izņemot taukos šķīstošus uztura bagātinātājus, piemēram, vegānu omega-3 vai EPA/DHA un D-3 vitamīnu) vislabāk uzsūcas ar glikozi. Tas nozīmē, ka labākais laiks, kad lietot uztura bagātinātājus, ir, piemēram, no rīta kopā ar augļiem vai kokteili. Uztura bagātinātājus var lietot arī vakarā pirms gulētiešanas, atsevišķi no trekniem ēdieniem. Tas ļauj uztura bagātinātājiem pienācīgi uzsūkties. Ja vēlaties uzzināt, no kādām kļūdām izvairīties, lietojot uztura bagātinātājus, lasiet vairāk. šo ziņu.

Vimergy piedevas purvā

Vimergy bagātinātāji – kāda ir to priekšrocība salīdzinājumā ar citiem zīmoliem?

Pārtikas piedevu klāsts ir plašs un daudzveidīgs, kas aizrauj elpu! Bet kā orientēties šajā milzīgajā informācijas klāstā un izdarīt labāko izvēli? Kas atšķir labas kvalitātes uztura bagātinātāju no nekvalitatīva?

Lielākā atšķirība ir tīrs un kontrolēts uztura bagātinātāju sastāvs.

Vimergy uztura bagātinātāji nesatur kaitīgus konservantus un piedevas, un tajos nav daudzu citu zīmolu uztura bagātinātāju sastāvā esošo dažādu pildvielu. Vimergy uztura bagātinātāji tiek pakļauti rūpīgam trešās puses kvalitātes kontroles procesam, kas garantē 100% kvalitāti un tīru sastāvu. Vimergy mērķis ir nodrošināt tikai tīrus, labi iedarbīgus uztura bagātinātājus ar dabas dziedinošo spēku. Turklāt Vimergy uztura bagātinātāji vienmēr ir vislabākajā iespējamajā koncentrācijā, kas ļauj no katra uztura bagātinātāja gūt maksimālu labumu veselībai un atbalstu. Vimergy uztura bagātinātāji ir simbioze starp dabas spēku un cilvēka zināšanām par to, kā efektīvi ražot uztura bagātinātājus 21. gadsimtā.

Vimerģijas piemērs ar C vitamīnu

C vitamīna uzņemšana ir ļoti ieteicama un ļoti svarīga, lai atjaunotu organisma enerģiju pašreizējā vīrusu sezonā. Vimergy klāstā ir C vitamīns Micro-C formā, kas ir īpašs iepriekš apstrādāta C vitamīna maisījums, ko organisms izmanto daudz vieglāk nekā citas C vitamīna formas. Turklāt tas ir rūpīgi bagātināts ar tādām aktīvajām sastāvdaļām kā mežrozīšu, vīnogu kauliņu un acerolas ekstraktiem. Tomēr C vitamīns lielākoties ir atrodams aptieku plauktos askorbīnskābes veidā, kas ir ļoti skāba, var izraisīt diskomfortu kuņģī un faktiski ļoti slikti uzsūcas, salīdzinot ar C vitamīnu mikro-C formā. Turklāt askorbīnskābe bieži tiek “bagātināta” ar dažādiem aromatizētājiem, kas arī nav veselībai labvēlīgi.

Uzziniet vairāk par Vimergy produktu klāstu ŠEIT un iegūstiet visus nepieciešamos uztura bagātinātājus ērti vienuviet!

Palieciet veseli!

Izmantotie avoti:

medicalmedium.com

Šajā rakstā sniegtā informācija ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem; tā nav medicīniska konsultācija, diagnoze vai ārstēšana. Ja rodas veselības problēmas, jākonsultējas ar ārstu vai veselības aprūpes speciālistu. Ja vēlaties lietot alternatīvas vai jaunas zāles, lai uzlabotu savu veselību, lūdzu, dalieties ar šo informāciju ar savu ģimenes ārstu. Atnesiet viņai grāmatu un pārrunājiet, vai un kā ārstniecisko pārtiku un uztura bagātinātājus varētu izmantot viņas atveseļošanās procesā.

Leave a Reply