Oficiālais Vimergy izplatītājs Baltijā | Bezmaksas piegāde no 99€ | Ātra piegāde

Ametlik Vimergy edasimüüja Eestis | Tasuta saatmine SmartPosti automaati alates 75€ | Kiire tarne

Personas datu apstrādes politika e. Privātuma politika reglamentē personas datu apstrādi un sīkdatņu izmantošanu Teletalu OÜ (turpmāk tekstā – Elusvali.ee) tīmekļa vietnē.

DEFINĪCIJAS

Personas datu apstrāde ir jebkura darbība – tīmekļa vietnes lietotāja (turpmāk tekstā – lietotājs) personas datu vākšana, apstrāde, glabāšana, labošana vai dzēšana.

Lietotāji ir visas personas, kas apmeklē tīmekļa vietni, izmanto pakalpojumus vai nosūta informāciju Elusvali.ee. Piemēram, lasot rakstus, abonējot pakalpojumus vai sazinoties ar Elusvali.ee pa e-pastu.

Pakalpojumi ir visi Elusvali.ee piedāvātie bezmaksas un maksas produkti un pakalpojumi.

PERSONAS DATU APSTRĀDE

Izmantojot Tīmekļa vietni, lietotājs piekrīt savu datu apstrādei saskaņā ar šo Privātuma politiku.

Elusvali.ee vāc šāda veida personisko informāciju no lietotājiem, izmantojot tīmekļa vietni turpmāk aprakstītajos veidos:

 • lietotāja e-pasta adresi – kad lietotājs parakstās uz adresātu sarakstu vai nosūta e-pastu;
 • lietotāja vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi – kad lietotājs pieprasa informāciju;
 • tīmekļa vietnes apmeklētības statistika – izmantojot Google Analytics, Facebook Pixel.

PERSONAS DATU IZMANTOŠANA

Elusvali.ee izmanto personas datus:

 • sniegt lietotājam pakalpojumu, piemēram, noslēgt un izpildīt līgumu, sazināties ar lietotāju, izrakstīt lietotājam rēķinu;
 • sūtīt paziņojumus uz lietotāja e-pasta adresi par jauniem rakstiem, pakalpojumiem un akcijām, bet tikai ar lietotāja iepriekšēju piekrišanu.

Elusvali.ee izmanto tīmekļa vietnes apmeklētības statistiku, lai uzlabotu tīmekļa vietnes lietotāju pieredzi un efektīvāku mārketingu.

Lietotājam ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret savu personas datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams, lai izpildītu līguma prasību, tostarp pakalpojuma sniegšanu.

PERSONAS DATU NODOŠANA TREŠĀM PERSONĀM.

Trešā persona ir Elusvali.ee līgumpartneris, kas apstrādā personas datus un ar kura produkta vai pakalpojuma starpniecību Elusvali.ee sniedz pakalpojumus lietotājam.

Elusvali.ee ikdienas darbībai izmanto trešās puses, kas nodrošina:

 • e-pasta pārsūtīšanas un pārvaldības sistēma,
 • izmitināšana tīmekļa vietnē,
 • tīmekļa vietnes lietošanas statistikas analīze;
 • sociālo mediju lietošana un sociālo mediju statistikas analīze,
 • grāmatvedības programmatūras izmantošanu.
 • Teletalu OÜ ir personas datu pārzinis un personas datu apstrādātājs, kas nepieciešami, lai Teletalu OÜ varētu veikt maksājumus Maksekeskus AS.

Papildus iepriekšējā punktā minētajām trešajām personām Elusvali.ee nodod lietotāja personas datus sadarbības partnerim. Tas tiek darīts tikai tiktāl, ciktāl tas nepieciešams, lai sniegtu pakalpojumu lietotājam.

PERSONAS DATU GLABĀŠANA UN DROŠĪBA

Elusvali.ee glabās personas datus tik ilgi, cik tas ir nepieciešams nolūkam, kādam tie ir savākti, vai kā to pieprasa likums. Piemēram, grāmatvedības informācija tiek glabāta 7 gadus pēc finanšu gada beigām, savukārt e-pasta adrese adresātu sarakstā tiek glabāta, līdz lietotājs pieprasa to dzēst.

Elusvali.ee veic visus pamatotos pasākumus, lai aizsargātu apstrādātos personas datus. Piekļuve personas datu modificēšanai un apstrādei ir atļauta tikai pilnvarotām personām, un visi lietotāju personas dati tiek uzskatīti par konfidenciālu informāciju.

LIETOTĀJA TIESĪBAS

Lietotājam ir tiesības jebkurā laikā:

 • pieprasīt piekļuvi saviem datiem;
 • pieprasīt personas datu labošanu, papildināšanu vai dzēšanu saskaņā ar tiesību aktos paredzētajiem nosacījumiem;
 • pieprasīt personas datu apstrādes ierobežošanu;
 • pieprasīt personas datu pārsūtīšanu.

Lai izmantotu savas tiesības, lietotājiem jānosūta attiecīgs pieprasījums uz erki.laansalu@gmail.com.

Ja lietotājs ir Elusväli adresātu saraksta dalībnieks, viņš/viņa var izņemt sevi no adresātu saraksta un atteikties no turpmākiem sūtījumiem, izmantojot saiti e-pasta beigās.

Lai ierobežotu sīkfailu izmantošanu, lietotājs var iestatīt atbilstošas opcijas pārlūkprogrammas iestatījumos.

Ja Lietotājs uzskata, ka, apstrādājot personas datus, ir pārkāptas viņa tiesības, viņam ir tiesības vērsties Datu aizsardzības inspekcijā.

MISIJAS

Elusväli tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi un efektīvāku mārketingu, kā arī lai apkopotu lietošanas statistiku.

Lietojot Elusvali.ee tīmekļa vietni, lietotājs piekrīt sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts šajā politikā.

Sīkfails ir neliels teksta fails, ko tīmekļa pārlūkprogramma automātiski saglabā lietotāja lietotajā ierīcē. Sīkdatnes var izveidot dažādi pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Google un Facebook. Sīkfailu faili nav bīstami datoram.

Pastāv divu veidu sīkfaili:

 1. Pastāvīgie sīkfaili, kas pastāvīgi paliek sīkfailā lietotāja datorā. Tos var izmantot, piemēram, lai atpazītu lietotāju kā atkārtotu vietnes apmeklētāju un pielāgotu vietnes saturu lietotāja vajadzībām vai apkopotu statistikas datus.
 2. Sesijas sīkfaili ir īslaicīgi un pazūd, kad lietotājs atstāj vietni vai aizver pārlūkprogrammu. Sesijas sīkfailus var izmantot, lai iespējotu noteiktas tīmekļa vietnes funkcijas, piemēram, pakalpojuma vai produkta pieprasīšanu utt.

Sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu informāciju par to, kā tīmekļa vietne tiek izmantota, lai padarītu to lietotājiem personalizētāku un ērtāku. Turklāt sīkfaili palīdz apkopot lietotāju statistiku, kas var palīdzēt novērtēt un uzlabot vietnes veiktspēju un nodrošināt pamatdatus, lai veiktu efektīvas mārketinga darbības.

Tiek uzskatīts, ka lietotājs ir piekritis sīkdatnēm, ja pārlūkprogrammas iestatījumos ir iespējotas sīkdatnes. Pārlūkprogrammās bieži vien ir atļauts saglabāt sīkfailus ierīcē pēc noklusējuma. Lietotāji var atspējot vai dzēst sīkfailu izmantošanu savā ierīcē, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Ja neizmantojat sīkfailus, tīmekļa vietne var nedarboties pareizi. Norādījumus par to, kā dzēst un iestatīt sīkfailus savā pārlūkprogrammā, skatiet, piemēram, Chrome, Internet Explorer.

Lai apkopotu lietošanas statistiku, Elusvali.ee izmanto Google Analytics pakalpojumu, apkopojot datus par apmeklētajām apakšlapām, apmeklējuma laiku, apmeklējumu skaitu, izmantotajām ierīcēm, ieejas kanāliem un citu statistiku.

Tomēr Google Analytics var arī vākt datus par lietotāja darbību, neizmantojot sīkfailus. Lai neļautu Google Analytics izmantot datus, lietotājs savā ierīcē var instalēt Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammu.

Plašāku informāciju par Facebook reklāmām un Facebook Pixel varat atrast, sekojot tālāk norādītajām saitēm.

IZMAIŅAS PRIVĀTUMA NOTEIKUMOS

Elusvali.ee patur tiesības vienpusēji un bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt Privātuma politiku, lai nodrošinātu atbilstību tiesību aktiem. Konfidencialitātes politikas jaunākā versija vienmēr ir pieejama tīmekļa vietnē.

Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi par mūsu konfidencialitātes politiku un datu apstrādi, rakstot uz erki.laansalu@gmail.com.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to the use of cookies.
Shop
0 items Grozs
My Account

Pievienojies Elusväli jaunumiem

Jūs pirmais uzzināsiet par veselīgām receptēm un labākajiem piedāvājumiem.