Raksti no

Kāda ir atšķirība starp miežu rapša pulveri un miežu rapša sulas pulveri?

Miežu zāle ir viena no dabas dāvātajām bagātīgākajām uzturvielām, un tautas medicīnā to izmanto jau tūkstošiem gadu. Mūsdienās miežu rapšu sulas pulveris ir kļuvis par populāru kokteiļu sastāvdaļu un tiek izmantots kā barības vielām bagāts uztura bagātinātājs.

Tajā pašā laikā sociālajos medijos ir daudz attēlu un recepšu, kurās miežu zāles sulas pulvera vietā tiek izmantots miežu zāles sulas pulveris. Kurš no abiem ir noderīgāks un nepieciešamāks? Šajā īsajā rakstā mēs izskaidrojam, kas jāmeklē, izvēloties miežu jēlpulveri vai sulas pulveri.

Miežu rīsu pulveris un miežu rīsu sulas pulveris darbojas atšķirīgi

Barleycane pulveris un barleycane sulas pulveris ir divas pilnīgi atšķirīgas sastāvdaļas, kas organismā nedarbojas vienādi.

Miežu rabarberu pulveris organismā netiek sagremots tāpat kā miežu sulas pulveris. Miežu sulas spiešana, žāvēšana un pārvēršana pulverī pārvērš to par pārtikas produktu, no kura organisms gūst neparastu labumu.

Miežu rīsu sulas pulveris satur bioaktīvās uzturvielas jeb uzturvielas, kuras organisms viegli uzsūcas, piemēram, A, B un C grupas vitamīnus, dzelzi, kalciju, kāliju, magniju un fosforu, tādā veidā, kas nav sastopams parastajā miežu rīsu pulverī. Turklāt miežu zāles sulas pulveris ir bagāts ar ātri uzsūcošām olbaltumvielām un aminoskābēm, tostarp astoņām neaizvietojamām aminoskābēm, kuras organisms pats neražo. Barleikāna sulas pulveris spēj piedalīties arī smago metālu izvadīšanas procesā no organisma – vēl viena lieta, ko barleikāna pulveris nevar izdarīt.

Diemžēl parastās miežu zāles pulverim nav tādu pašu labvēlīgo īpašību, kādas organismam piemīt miežu zāles sulas pulverim tik lielās koncentrācijās. Tāpēc, dodoties miežu miežu medībās, ir vērts parūpēties par miežu miežu sulas pulveri, nevis parastu miežu miežu pulveri. Ja jūs tik un tā cenšaties rūpēties par savu veselību, ir labi sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus!

Miežu putraimu pulvera kvalitāte ir svarīga

Ne visi miežu rapša pulveri vai pat miežu rapša sulas pulveri ir vienādi kvalitātes un sastāvdaļu ziņā. Lielākā daļa uzņēmumu savos produktos izmanto kādu pretsalipes vielu, lai nepieļautu pulveru salipšanu, un to daudzums nav jānorāda produkta aprakstā, jo tas nav noteikts noteikumos.

Daudzi uzņēmumi izmanto šādas saistvielas un pretsalipes vielas savos miežu zāles pulveros un miežu zāles sulas pulveros, nenorādot uz iepakojuma.

Vimergy uztur augstu un tīru kvalitāti

Vimergy miežu rīsu sulas pulveris un citi Vimergy produkti nesatur pretsalipes vai pretsalipes vielas nevienā no to pulveriem. Vimergy marķējumā norāda visas sastāvdaļas, lai gan saskaņā ar noteikumiem tas nav jādara, ja sastāvdaļas saturs produktā ir mazāks par noteiktu nelielu procentuālo daudzumu.

Tas nozīmē, ka, iegādājoties Vimergy produktus, jūs 100% zināt, ko saņemat, un varat izdarīt pilnīgi pamatotu izvēli par to, ko dodat savā organismā.

Vairāk par Vimergy miežu miežu sulas pulveri skatiet Elusväli e-veikalā.

Vai miežu rozīņu sulas pulveris satur lipekli?

Odraorase sulas pulveris nesatur lipekli. Tikai miežu sēklas satur lipekli.
Šajā rakstā uzziniet, kāpēc daži cilvēki brīvprātīgi izvairās no glutēna un kā tas ietekmē mūsu veselību.

Avots: medicīnas mediji Anthony William

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *