Raksti no, Medicīniskie mediji, Veselība

Kurkuma kā daudzpusīgs dziednieks

Kurkuma kā daudzpusīgs dziednieks

Kurkuma, ko daudzi kulinārijas entuziasti pazīst kā iecienītu garšvielu, ir ne tikai brīnišķīga garša, bet arī patiesi spēcīgs dziednieks un dabas brīnums, ko jau tūkstošiem gadu izmanto ķīniešu un indiešu medicīnā dziedināšanas nolūkos. Mūsdienās šis spēcīgais un spēcīgais augs kļūst arvien populārāks visā pasaulē, palīdzot cīnīties ar iekaisumiem, vīrusiem un sāpēm. Ar ko kurkuma ir tik īpaša? Parunāsim vairāk.

Īsta vitamīnu bumba

Kurkuma ir bagāta ar C, E un K vitamīniem un ir spēcīgs pretiekaisuma līdzeklis. Turklāt kurkuma palīdz stiprināt imūnsistēmu un cīnīties ar dažādiem patogēniem. Klepus var palīdzēt ar šādām veselības problēmām:

 • Depresija
 • Diabēts (kurkuma palīdz samazināt diabēta risku).
 • iekaisuma slimības, piemēram, reimatisms un osteoartrīts.
 • gremošanas problēmas, piemēram, kairinātu zarnu sindroms (IBS).
 • aknu problēmas (tostarp aknu taukainība un hepatīts).
 • Alcheimera slimība (kurkuma ievērojami samazina Alcheimera slimības attīstības risku un palīdz mazināt simptomus).
 • augsts holesterīna līmenis (kurkuma satur kurkumīnu, kas pazemina sliktā holesterīna līmeni un kavē asins recekļu veidošanos, bloķējot iekaisuma vielu veidošanos).
 • ādas iekaisuma slimības, piemēram, psoriāze un ekzēma.
 • Cīņa pret vēzi
 • Luupus
 • Fibromialģija
 • Hronisks nogurums
 • Iekaisums organismā
 • Gripa un saaukstēšanās

Kādas ir kurkumīna un kurkuma ārstnieciskās īpašības?

Kurkumīns ir kurkuma aktīvā viela, kas spēj dziedināt cilvēku šūnu līmenī. Kurkumīns ļoti efektīvi stiprina imūnsistēmu, lielā mērā pateicoties īpaši augstam antioksidantu saturam. Kurkumīnam, kurkuma galvenajai sastāvdaļai, piemīt fenomenālas pretvēža īpašības, un ir zināms, ka tas kavē prostatas, ādas, resnās zarnas, mutes dobuma, barības vada, plaušu, kuņģa, aizkuņģa dziedzera, aknu un krūts vēža attīstību.

Kurkuma pati par sevi ir pazīstama kā asins attīrītājs un elpceļu slimību mazinātājs. Kurkuma var palīdzēt uzlabot aknu darbību, regulēt menstruālo ciklu, novērst vairākas kognitīvās slimības, piemēram, Alcheimera slimību, un ārstēt dažādus gremošanas traucējumus. Kurkuma palīdz organismam sagremot olbaltumvielas un taukus un regulēt cukura līmeni asinīs. Tās pretsēnīšu, antibakteriālās un pretmikrobu īpašības palīdz dziedēt brūces un nobrāzumus, kā arī ādas iekaisumus, piemēram, psoriāzi un ekzēmu.

Kā lietot kurkumu?

Regulāra kurkuma lietošana labvēlīgi ietekmē visu organismu un ir viens no labākajiem veidiem, kā pasargāt sevi no vairākām veselības problēmām gan vasarā, gan ziemā. Kurkuma ir pieejama svaigas kurkuma saknes, pulvera, kapsulu, tinktūras, tējas un aromatizētāju veidā. Kurkuma bieži tiek izmantota arī citu spēcīgu pārtikas produktu, piemēram, neapstrādāta medus, bagātināšanai. Tomēr, lai maksimāli efektīvi izmantotu rīkli, lielisks palīgs ir labas kvalitātes gurķis.
kurkumīna kapsulas
kuras ir ļoti ērti dozēt pēc vajadzības. Ja meklējat papildu stimulu imūnsistēmas atbalstam un veselības pamatu un šūnu veselības stiprināšanai, noteikti ir vērts pievienot kurkumīnu savai ēdienkartei. Lai jums nebūtu jāmeklē tālāk, šeit, mūsu e-veikalā, jūs atradīsiet lielu kurkumīna saturu.
Vimergy Curcumin
katra deva satur 1000 mg kurkumīna ekstrakta ar 10 mg kurkumas. Tomēr, ja vēlaties bagātināt savu uzturu ar kurkumu un eksperimentēt virtuvē, centieties, kad vien iespējams, izmantot organisko kurkumu kā garšvielu. Tas ir tāpēc, ka bioloģiskajos produktos parasti ir ievērojami lielāks kurkumīna saturs, tie nāk no kontrolētas vides un tāpēc ir visizdevīgākie.

Uzzini vairāk
ŠEIT
un sāciet barot savu ķermeni jau šodien!

Izmantotie avoti:

Šajā rakstā sniegtā informācija ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem; tā nav medicīniska konsultācija, diagnoze vai ārstēšana. Ja rodas veselības problēmas, jākonsultējas ar ārstu vai veselības aprūpes speciālistu. Ja vēlaties lietot alternatīvas vai jaunas zāles, lai uzlabotu savu veselību, lūdzu, pārrunājiet šo informāciju ar savu ārstu. Atnesiet viņai grāmatu un pārrunājiet, vai un kā ārstniecisko pārtiku un uztura bagātinātājus varētu izmantot viņas atveseļošanās procesā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *