Uncategorized @lv

Ashwagandha (jāpiegādā)

Ašvaganda jau tūkstošiem gadu ir galvenais augs ajūrvēdas medicīnā. Jau kopš seniem laikiem to izmantoja kā rasajanu jeb “atjaunojošo augu”, īpašu augu, kas pazīstams ar savu spēju nodrošināt ilgmūžību un jaunības spēku, atbalstot visus organisma kanālus, lai optimāli apgādātu organisma šūnas ar barības vielām.1 Ashwagandha, kas pazīstams arī kā tallow cherry, apdullināšanas siera kūka vai Indijas žeņšeņs, ir neliels puskrūms, kas ir radniecīgs capsicum. Tam ir samtainas, asaras formas lapas un mazas oranžas ogas, ko ieskauj plānas, papīra lapas, kas atgādina tomatillo lapas. Ašvagandas lapās, stublājos un saknēs ir identificēti vairāki bioaktīvi savienojumi.2. Lai gan šis augs tradicionāli tiek vērtēts kā adaptogēns un efektīvs organisma stresa reakcijas regulators, zinātniskais progress ir pierādījis, ka tā priekšrocības sniedzas daudz tālāk par šo lomu, tostarp:

Fiziskās izturības uzlabošana

Tiek uzskatīts, ka ašvaganda palielina fizisko enerģiju un izturību, un tai piemīt daudzas citas labvēlīgas īpašības. Ashwagandha potenciāls ir novērtēts tolerances, fiziskās izturības un fiziskās sagatavotības uzlabošanai. Ir pierādīts, ka tas uzlabo sirds un asinsvadu sistēmas darbību dažādiem cilvēkiem, tostarp cilvēkiem, kas nodarbojas ar mazkustīgu darbu, un elites sportistiem.1,3

Aktīvās imunitātes stabilizācija

Ašvaganda ir spēcīgs imūnsistēmas veselību veicinošs līdzeklis. Arvien vairāk pētījumu liecina, ka ashwagandha ir nozīmīga loma imūnsistēmas darbībā, ietekmējot vairākus imūnsistēmas darbības aspektus, kas saistīti gan ar iedzimto, gan iegūto imūnreakciju, un mazinot iekaisuma reakciju kaskādi.4,5,6 Lai imūnsistēma pareizi identificētu vīrusus, baktērijas un alergēnus un reaģētu uz tiem, ir nepieciešama ātra darbība un spēcīga reakcija.

Reproduktīvās veselības un hormonu līdzsvara atbalstītājs

Pētījumi liecina, ka ashwagandha var palīdzēt risināt problēmas, kas saistītas ar seksuālo disfunkciju. Tika ziņots, ka, sievietēm lietojot ashwagandhu, ievērojami uzlabojas vairāki uzbudinājuma un apmierinātības rādītāji7. Ne tikai sievietēm – ir klīniski pierādīts, ka ashwagandha labvēlīgi ietekmē arī vīriešu reproduktīvo veselību. Tā lietošana vīriešiem ir uzlabojusi spermas kvalitāti un reproduktīvo hormonu līmeni.8.

No senajiem dziedniekiem līdz mūsdienu brīnumdariem – ashwaganda iedarbojas plaši un plaši, ietekmējot ķermeni vairākos punktos un iesaistot visas ķermeņa sistēmas. Vimergy Organic Ashwagandha satur 2200 mg augu ekvivalenta vienā porcijā spēcīgā 10:1 šķidrā ekstraktā. Ar minimālu sastāvdaļu daudzumu Vimergy Organic Ashwagandha nodrošina tīrību, iedarbīgumu, efektivitāti un vērtību, ko mūsu sabiedrība ir pelnījusi, bez potenciāli kaitīgām piedevām.

Leave a Reply