Uncategorized @lv

B-12 vitamīna priekšrocības

B-12 vitamīna priekšrocības

Atbalsts smadzenēm un enerģijai

Mūsu organisms sastāv no dažādām šūnām, kas veido audus un orgānus, kuri darbojas sistēmiski, lai nodrošinātu mūsu ķermeņa darbību. Tā ir tikai anatomija jeb struktūra, bet patiesais dzīvības un veselības spēks ir fizioloģijā jeb funkcionēšanā. Attiecībā uz veselību ir svarīgi saglabāt izsmalcinātu saikni starp struktūru un mērķi. Piemēram, mēs vērojam, kā smadzenes dara to, ko no tām sagaidām, piemēram, uztur garastāvokli, skaidri domā un atceras vārdus, datumus un detaļas. Tad mēs ņemam vērā vidi, kas ir nepieciešama, lai tas notiktu, piemēram, pietiekama enerģijas pieejamība, efektīva stresa izturība un efektīva mediatoru (smadzeņu ziņojumu pārraidītāju) komunikācija un līdzsvars. Tad mēs saņemam lielisku informāciju, lai regulāri atbalstītu savu ķermeni!

Ikviens zina, ka lielākajai daļai uzturvielu piemīt vairākas labvēlīgas īpašības, bet, tā kā mēs runājam par smadzeņu veselību, aplūkosim sīkāk, kāpēc dažus produktus vajadzētu lietot kopā.

 

Ieguvumi smadzenēm: enerģija

Komanda: šķidrais vitamīns B-12 un ashwagandha

Kā tās palīdz?

Ir pieejamas vairākas B-12 formas, bet īpašajai adenozilkobalamīna formai ir svarīga nozīme enerģijas ražošanā. Šī forma nonāk mitohondrijos, kas ir mūsu šūnu enerģijas centri, un veicina enerģijas ražošanu, atbalstot uzturvielu noārdīšanu no pārtikas, lai nodrošinātu mūsu organismam nepieciešamo enerģiju. Tas nozīmē, ka tas darbojas visbūtiskākajā līmenī, lai veicinātu vitāli svarīgas iekššūnu enerģijas ražošanu smadzenēs un ārpus tām.

Ašvagandu jau sen izmanto ajūrvēdas medicīnā, un tā ir pazīstama ar savu
rasayanade
vai atjaunojošie līdzekļi kā īpašas garšaugu klases pārstāvis. Papildus vispārējām atjaunojošām īpašībām ashwagandha lietošanas pētījumi ar cilvēkiem liecina, ka pieaugušajiem, tostarp ļoti jauniem cilvēkiem, uzlabojas kognitīvās spējas un garīgās spējas.

 

Ieguvumi smadzenēm: mediatoru līdzsvars un komunikācija

Komanda: B grupas vitamīni, zeltkāts un 5-HTP

Kā tās palīdz?

B grupas vitamīni ir ūdenī šķīstošu vitamīnu grupa, kas vislabāk darbojas, ja tos lieto kompleksā. B grupas vitamīniem ir ļoti liela nozīme smadzeņu ķīmijā un mediatoru daudzumā, jo īpaši dopamīna un serotonīna sintēzē, kas ir cieši saistīti ar garastāvokli.

Zeltsērkšķis ir augs, kas palīdz transportēt serotonīna un dopamīna prekursorus – vielas, no kurām veidojas serotonīns un dopamīns – caur hematoencefalisko barjeru uz galvas smadzenēm. Hematoencefāliskā barjera atdala smadzenes no asinsrites, aizsargājot smadzenes no toksīniem un patogēniem. Kad prekursori nonāk smadzenēs, tie palīdz regulēt serotonīna un dopamīna līmeni, veicinot to vispārējo ietekmi uz garastāvokļa stabilizāciju un motivāciju.

Serotonīns ir svarīga smadzeņu mediatora un saistoša molekula. 5-HTP ir triptofāns, kas ir aminoskābe, vielmaiņas produkts, kas nepieciešams serotonīna sintēzei smadzenēs. Tas veidojas kā dabisks starpprodukts triptofāna pārveidošanā par serotonīnu. Smadzenēm ļoti svarīga ir 5-HTP spēja šķērsot hematoencefalisko barjeru un īpaši palielināt serotonīna līmeni smadzenēs.

 

Ieguvumi smadzenēm: atmiņa un izziņas spējas

Komanda: EPA/DHA uz aļģu bāzes un seleriju pulveris

Kā tās palīdz?

Lai gan seleriju pulveris nav seleriju sulas aizstājējs, tas var papildināt dažus svarīgākos un labvēlīgākos seleriju sastāvā esošos savienojumus, piemēram, holīnu, inozitolu un aminoskābes. Holīns ir acetilholīna nesēja pamats. Acetilholīns ir iesaistīts vairākos atmiņas veidošanās posmos. Inozitola molekulas ir plaši izplatītas dabā, to ir daudz smadzenēs, un tās kā šūnu membrānas daļa piedalās dažādos šūnu komunikācijas procesos, jo īpaši tajos, kas saistīti ar insulīna regulāciju un jutību.

Neaizstājamās taukskābes EPA un DHA – galvenās mikroelementus, kas atjauno un aizsargā smadzenes, – iegūst no tāda paša nosaukuma vegāniskā produkta, kas sastāv no aļģēm un nesatur zivis. Publicētajos pētījumos atklājās, ka daudzas EPA un DHA labvēlīgās īpašības tika novērotas visās grupās, izņemot grupu, kurai tika dots ļoti zems šo taukskābju līmenis. Tas liecina, ka EPA un DHA nav jāievada lielos daudzumos, lai gūtu ievērojamus ieguvumus, piemēram, palielinātu smadzeņu audu daudzumu hipokampā, kam ir būtiska nozīme atmiņā, un uzlabotu kognitīvos rādītājus, piemēram, abstraktās domāšanas prasmes.

Metabolisma procesu regulācijas traucējumi ietekmē mūsu fizioloģiju, izraisot visdažādākos simptomus. Mēs varam justies neapmierināti vai pat nobijušies, kad simptomi sāk pastiprināties un spēcīgi ietekmēt mūsu dzīvi. Mēs saprotam, ka sarežģītas un hroniskas problēmas liecina par nepieciešamību pēc daudzpusīga atbalsta, taču daudzi jutīgi organismi nevar panest sarežģītas formulas vai potenciāli kaitīgas sastāvdaļas. Tāpēc Vimergy produkti satur pēc iespējas mazāk tīru sastāvdaļu un tos var viegli kombinēt atbilstoši jūsu vajadzībām.

 

Avots: Vimergy.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *