Dzērieni un kokteiļi, Receptes

Sasilšana Chaga Latte

Krēmīga un atsvaidzinoša Chaga latte

Čaga jeb melnais auns tiek uzskatīts par spēcīgu ārstniecisku sēni, kas ir bagāta ar barības vielām un dziednieciskām īpašībām. To apstiprina vairāki zinātniski pētījumi, piemēram, ir konstatēts, ka no melnajiem auniem iegūtie bioaktīvie savienojumi, piemēram, betulīns, betulīnskābe un inotodinols, kavē vēža šūnu attīstību.

Šoreiz mēs dalāmies ar jums ar sildošu Chaga Latte recepti, kas ir ideāli piemērota vēsiem rudens vakariem un palīdzēs atsvaidzināt gan ķermeni, gan dvēseli!

Daudzums : vienam
Pagatavošanas laiks : 15 minūtes
Smagums: viegls
Tas prasa:

  • 2 tējk Chaga pulveris
  • 125 ml karstā ūdens
  • 125 ml augu piena (vājpiena, kokosriekstu piena vai mandeļu piena)
  • 1-2 tējkarotes kļavu sīrupa vai neapstrādāta medus
  • 1/4 tējkarotes kanēļa
  • blenderite

Kā pagatavot chaga latte?

Nelielā katliņā vai katliņā sajauc Chaga pulveri ar kanēli un ūdeni un uzkarsē līdz vārīšanās temperatūrai. Tad maisījumu pārlej blenderī, pievieno saldinātāju un pārstrādā līdz vienmērīgai masai (apmēram 1 minūti). Pēc tam dzērienu caur tējas sietiņu un ielej izvēlētajā glāzē. Pēc tam saputojiet pienu. Piemēram, trauks ar ūdensnecaurlaidīgu vāku labi noder piena saputošanai. Lai to izdarītu, vienkārši ielejiet pienu (auksts piens labāk puto) traukā un krata, līdz piens ir pietiekami saputojies. Krūzītei čagas pievienojiet arī vājpienu. Ja vēlaties, varat virsū pārkaisīt nedaudz kanēļa. Izbaudiet!

Leave a Reply