Raksti no, Medicīniskie mediji

Divi pārsteidzoši padomi, lai saglabātu spēcīgu imūnsistēmu

Divi pārsteidzoši padomi, lai saglabātu spēcīgu imūnsistēmu

Ja jau kādu laiku sekojat līdzi Elusväli, droši vien zināt, ka mēs piedāvājam virkni uztura bagātinātāju, kuru viena no galvenajām priekšrocībām ir imūnsistēmas atbalsts. Patiesībā tā ir viena no galvenajām lietām, ko no mums vēlas Kleinders! Piemēram, mēs savā blogā esam ieviesuši cinka un C vitamīna šokolādes terapiju, par kuru varat lasīt šeit. kas, pamatojoties uz atsauksmēm, jau daudziem cilvēkiem ir palīdzējusi saglabāt veselību.

Bet ko darīt, ja šobrīd skapī nav piemērotu uztura bagātinātāju, bet jūtat, ka jūsu imūnsistēmai ir steidzami nepieciešams papildu stimuls? Nevienam nav ne laika, ne vēlmes slimot. Turklāt, piemēram, gripas vīrusu iedarbība var izraisīt vecu hronisku simptomu atjaunošanos. Tāpēc mēs vēlamies pasargāt sevi no saslimšanas, un, kamēr cilvēki izjūt pirmos simptomus, pēdējā laikā arvien vairāk uzmanības tiek pievērsts tam, kas notiek ar mūsu organismu šajā brīdī un kā novērst vīrusa uzliesmojumu. Imūnsistēmas stiprināšana ir galvenais faktors.

Lūk, divi lieliski un atjautīgi veidi, kā uzlabot imunitāti! Šīs ir divas receptes, un abām receptēm nepieciešamajām sastāvdaļām jābūt ērti pieejamām jebkurā pieklājīgā pārtikas preču veikalā. Receptes nav mūsu, bet tās ir iegūtas no Anthony William no Medical Media ieteikumiem.

Tie var šķist vienkārši, bet neļaujiet vienkāršībai jūs apmānīt! Tā vietā mēģiniet sajust, cik labi tie darbojas jūsu ķermenī.

Banānu-norula Roll, ko Anthony William no Medicine Media Recipe

Pilnībā sabalansēts nori-roll

Lūk, vienkāršs, bet lieliski sabalansēts ēdiens, ko var pagatavot minūtes laikā: nori rullītis ar banānu, medu, ķiploku un citrona sulu.

Kāpēc šie komponenti? Tie ir atslēga, un jums tie visi ir vajadzīgi! Katram ir svarīga loma. Apskatīsim sīkāk, ko katra sastāvdaļa dara jūsu organismam:

  • Noraleaf (aļģes) dod organismam jodu
  • Banāni satur glikozi, C vitamīnus un minerālvielas.
  • Medus satur glikozi un mikroelementus un stiprina baltos asinsķermenīšus, kas cīnās pret vīrusiem.
  • Ķiploki ir spēcīgs pretvīrusu un antibakteriāls superprodukts, kas uzlabo imunitāti,
  • Citronu sulā esošais minerālvielām bagātais dzīvais ūdens visu pārceļ pavisam jaunā līmenī.

Kopā šie komponenti veido imūnsistēmu stiprinošu superkombināciju. Un, starp citu, tas var šķist neticami, bet tas garšo labāk, nekā jūs domājat!

Kā to pagatavot: uz griešanas dēlīša nolieciet nori loksni, uz tās novietojiet banānu, sagrieztu ķiploku tik daudz, cik varat patērēt (piemēram, vienu vai divas daiviņas), un visu pārlejiet ar medu un citrona sulu. Izvelciet to visu un ļaujiet tai labi garšot!

Padoms: sāciet ar mazāku ķiploku daudzumu un pakāpeniski palieliniet to daudzumu. Kādu brīdi var gadīties, ka jūs apēdat divas vai trīs ķiploka daiviņas vienlaicīgi, un jūsu organisms jums par to pateiksies.

Ārstnieciskā timiāna tēja

Ja jums pastāvīgi jādodas uz pārpildītām vietām un jūtat, ka jums nepieciešama papildu aizsardzība pret dažādiem apkārt cirkulējošiem vīrusiem, timiāna tēja varētu būt jūsu ikdienas palīgs. Tā ir spēcīga pretvīrusu tēja, kas, cita starpā, palīdz ārstēt hroniskas slimības, ko izraisa tādi vīrusi kā EBV, šindeles, herpes vīrusi u. c. Timiāns, viens no antioksidantiem bagātīgākajiem pārtikas produktiem, palīdz arī pret saaukstēšanos un infekcijām, kā arī ir noderīgs tiem, kam ir saspringta diena.

Kā pagatavot: ielieciet dažus timiāna zariņus glāzē un pārlejiet tos ar karstu ūdeni. Atstājiet ievilkties uz mazāk nekā 15 minūtēm. Ja vēlaties, pievienojiet neapstrādātu medu un/vai citrona sulu, lai vēl vairāk uzlabotu timiāna ārstnieciskās īpašības! Padariet timiāna tēju par savu ikdienas palīgu, lai vairotu pārliecību un mieru jūsu dienās.

Padoms: Pirms timiāna lapu pārliešanas ļaujiet nedaudz atdzist. Šādā veidā timiāns ir vēl noderīgāks.

Cerams, ka šajos ziņojumos atradāt dažas idejas, kā saglabāt veselību un dzīvesprieku. Elusväli komanda novēl jums veselību un spēku rudenī!

Leave a Reply