Raksti no, Veselība

Vai zinājāt, ka vasarā organismam nepieciešams vairāk magnija?

Atkal ir klāt karstā vasara, taču saule nav vienīgā lieta, ko vasaras mēnešos mēs piedzīvojam vairāk. Augstāka gaisa temperatūra nozīmē arī to, ka mūsu organisms pastāvīgi cenšas atvēsināties, svīstot. Daudz svīstot, mēs zaudējam daudz svarīgu vielu, piemēram, ūdens, elektrolītu un minerālvielu, tostarp magnija. Droši vien esat pieredzējuši, piemēram, ilgstoši strādājot dārzā vai atgriežoties no pārgājiena, kā kājas pēkšņi var sastingt vai sabiezēt. Muskuļu krampji var liecināt par to, ka organisms svīstot ir zaudējis pārāk daudz svarīgu minerālvielu – bieži (bet ne vienmēr) tas nozīmē zemu magnija līmeni.

Magneesium on elutähtis mineraal!

Magnijs ir būtiska minerālviela, kas ir burtiski iesaistīta simtiem fizioloģisko reakciju organismā. paši to nevar saražot, ne arī ļoti labi. Ir ļoti svarīgi, lai mūsu ikdienas uzturā būtu pietiekams daudzums kvalitatīva magnija.Saskaņā ar jaunākajiem ASV veiktajiem pētījumiem Rietumu sabiedrība ikdienā gandrīz nesaņem pietiekami daudz magnija. 2/3 iedzīvotāju saņem ieteicamo dienas devu magnija. minimālais.

Nemaz nerunājot par normāla līmeņa sasniegšanu… Zems magnija līmenis var arī kaitēt daudziem organisma procesiem, tostarp D vitamīna sintēzei, sirds un asinsvadu darbībai, hormonu ražošanai utt. Ķermenī notiek daudzi fizioloģiski procesi, kuros magnijam ir svarīga loma. Magnijs ļoti bieži ir dažādu vitamīnu sintēzes “šaurā vieta”.

Aga magneesium meie toidus?

Ideālā pasaulē magniju un citas mums nepieciešamās minerālvielas mēs saņemtu ar pārtiku. Tomēr slikta lauksaimniecības prakse, augsts gaisa piesārņojuma līmenis un vispārējs izpratnes trūkums daudziem šo uzdevumu padara ļoti sarežģītu.

Vimergy-magnijs

Appi tulevad Vimergy kvaliteetsed toidulisandid.

  • Vimergy magneesiumglütsinaat imendub 5 korda paremini kui magneesiumi oksiidvorm.
  • Magneesium glütsinaadi vormis on ideaalne neile, kellel on varasemalt olnud raskusi teiste magneesiumipreparaatide vormidega.
  • Magneesium toetab luude, liigeste ja lihaste tervist, soodustab lõõgastumist ja toetab tervislikku unerežiimi.
  • Lisaks toetab see ka südame-veresoonkonna tervist.

Vaata Magneesiumi kohta lähemalt Elusväli e-poest.

Vimergy magnija glicināts satur 310 mg magnija vienā porcijā.

Papildiniet magnija krājumus mājās jau šodien!

Leave a Reply