Raksti no, Medicīniskie mediji, Veselība

Seši cinka ieguvumi jūsu veselībai

Vai zinājāt, ka cinks ir viena no svarīgākajām minerālvielām mūsu organismā? Cinkam ir būtiska nozīme imūnsistēmas darbībā, tas veicina aknu veselību, regulē vairogdziedzera darbību un cīnās pret gripu un citiem vīrusiem.

Mūsdienās lielai daļai cilvēku hroniski trūkst cinka, un tas ir liels trieciens veselībai. Cinka trūkums ir radies galvenokārt tāpēc, ka dažādi pesticīdi ir izskalojuši cinku no augsnes, kā rezultātā pat vislabākajā bioloģiskajā pārtikā šī svarīgā minerālvielas daudzuma praktiski nav.

Tādi pārtikas produkti kā kāposti, zaļie salāti, ķirbju sēklas, pētersīļi, redīsi un pat arbūzu sēklas satur cinku, un šos produktus vienmēr ir vērts iekļaut savā uzturā, taču, lai saņemtu pietiekami daudz cinka, ir jāēd salīdzinoši daudz. Tāpēc ir ļoti lietderīgi un ērti lietot kvalitatīvu, tīru cinka papildinājumu, kas turklāt ir viegli uzsūcamā formā (cinka sulfāts).

Bet aplūkosim cinka labvēlīgās īpašības tuvāk.

Cinks iznīcina vīrusus

1. Cinks nogalina vīrusus

Mūsu imūnsistēma ir spēcīga, taču dažkārt tai ir nepieciešama palīdzība, lai tā darbotos efektīvi. Kad organisms cīnās ar vīrusiem, tas patērē daudz cinka, un cinka trūkums var nozīmēt arī vieglāku saslimšanu. Tāpēc vīrusu laikmetā ir vērts regulāri lietot cinka piedevas, lai uzturētu spēcīgu un funkcionējošu imūnsistēmu.

2. Cinks atbalsta aknu darbību

Mūsu organismā aknām ir visdažādākie uzdevumi, un minerālvielām ir izšķiroša nozīme šajā procesā. Viena no svarīgākajām no tām ir cinks, kas nodrošina vairāk nekā 2000 dažādu ķīmisko funkciju. Daudzi no šiem uzdevumiem ir saistīti ar smago metālu, plastmasas un toksīnu aizvākšanu. Tāpēc, ja jūs nesaņemat pietiekami daudz cinka, jūsu organismā var veidoties dažādi nevajadzīgi toksīni.

cinka-atbalsta-dziedzera-dziedzera-darbību

3. Cinks atbalsta vairogdziedzera darbību

Cilvēki ar hiper- un hipotireozi, kuriem diagnosticēts Hašimoto vai hipotireoze, Grāveza slimība, vairogdziedzera vēzis, cistas vai trombi, zina, cik svarīga ir šī mazā dziedzera darbība. Cinks ir svarīga minerālviela, lai pārvarētu vairogdziedzera problēmas, jo tas cīnās ar vīrusiem, kas bieži vien ir šo slimību patiesais cēlonis.

Cinks efektīvi cīnās pret saaukstēšanos

4. Efektīvi cīnās pret saaukstēšanos un gripu

Ja jūtat, ka tuvojas saslimšana, lietojiet lielu kvalitatīva cinka uztura bagātinātāja devu, kas var palīdzēt novērst saslimšanu. Ārstnieciskā metode, ko sauc par cinka šoka terapiju , ir efektīvs veids, kā cīnīties ar saaukstēšanos. Cinka šoka terapiju ir svarīgi sākt pēc iespējas ātrāk – rīkojieties, tiklīdz pamanāt pirmos simptomus. Kā darbojas šokolādes terapija? Lai to izdarītu, izspiediet mutē divas pipetes šķidrā cinka sulfāta, turiet to vienu minūti un pēc tam norijiet. Atkārtojiet šo darbību ik pēc trim stundām (nomoda laikā). Tas nozīmē, ka vienas dienas laikā tas notiek 4-5 reizes. Jūs jau jūtat un redzat rezultātus uz sava ķermeņa.

Cinks ir imūnsistēmas sabiedrotais

5. Svarīgs imūnsistēmas sabiedrotais

Cinks stiprina baltos asinsķermenīšus un ir daudzpusīgs atbalsts imūnsistēmai cīņā ar vīrusiem un patogēniem.

Cinks uzlabo spermas kvalitāti

6. Cinks uzlabo auglību un vīriešu spermas kvalitāti

Vai zinājāt, ka vīriešu spermā ir daudz cinka un ka katra ejakulācija samazina šī svarīgā minerāla līmeni organismā? Tātad tas ir vēl viens iemesls, lai apzināti papildinātu un uzturētu cinku organismā.

Tagad jūs zināt sešas vissvarīgākās cinka īpašības un to, kāpēc cinks ir vitāli svarīgs minerāls veselīgai un laimīgai dzīvei.

Elusväli e-veikalā mēs pārdodam arī lielisku cinku ar augstu kvalitāti un labu glabāšanas termiņu. Vimergy cinka sulfāts ir šķidrā veidā – tas ir vislabāk absorbējamais cinka veids. Tā ir stabilizēta (tas nozīmē, ka tinktūra nezaudē aktīvo sastāvdaļu, kad pudelīte tiek atvērta) un ekoloģiski kontrolēta. Tajā nav alkohola un nevajadzīgu piedevu. Ražots ASV.

Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par Vimergy cinka sulfātu.

Šķidrais cinka sulfāts

Izmantotie avoti:

  • Medicalmedium.com
  • Anthony William grāmatas
  • Nacionālais veselības institūts

Šajā rakstā sniegtā informācija ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem; tā nav medicīniska konsultācija, diagnoze vai ārstēšana. Ja rodas veselības problēmas, jākonsultējas ar ārstu vai veselības aprūpes speciālistu. Ja vēlaties lietot alternatīvas vai jaunas zāles, lai uzlabotu savu veselību, lūdzu, dalieties ar šo informāciju ar savu ģimenes ārstu. Atnesiet viņai grāmatu un pārrunājiet, vai un kā ārstniecisko pārtiku un uztura bagātinātājus varētu izmantot viņas atveseļošanās procesā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *