Medicīniskie mediji, Raksti no, Veselība

10 iemesli, kāpēc sākt rītu ar seleriju sulas kokteili

Tiek apgalvots, ka pastāvīga ieraduma izveidošanai var būt nepieciešamas līdz pat trīs nedēļas jeb 21 diena. Tomēr neviens ieradums nevar attīstīties, kamēr mēs tam nedodam iespēju. Tas attiecas arī uz seleriju sulu. Ja ciešat no galvassāpēm, noguruma, novājinātas imunitātes vai cita hroniska veselības stāvokļa, seleriju sula varētu būt jūsu labākais sabiedrotais. Pilnīgi nopietni! Taču, lai jūs nedaudz iedrošinātu, esam apkopojuši desmit svarīgākos punktus par selerijas sulas spēku. Tātad, ja vēl šaubāties, šeit ir 10 iemesli, lai sāktu savu dienu ar šo sulu :

1. Seleriju sula mazina iekaisumu

Seleriju sulā ir daudz spēcīgu pretiekaisuma savienojumu, kas nodrošina efektīvu atvieglojumu visiem, kuri cieš no autoimūnām slimībām. Seleriju sula var palīdzēt Hašimoto tireoidīta, fibromialģijas, Laima slimības, kairinātu zarnu sindroma, psoriāzes, vilkēdes, sarkoidozes, reimatoīdā artrīta, celiakijas, Gijēna-Barē sindroma, kā arī podagras un refluksa gadījumā. Seleriju sula palīdz apturēt iekaisumu, nomācot patogēnus, kas izraisa iekaisumu, tostarp neproduktīvas baktērijas un vīrusus, piemēram, Epšteina-Barra vīrusu (EBV).

Omega sulu spiede Sulas spiede Sulas spiede Siera sulas sagatavošana

2. Svaigi spiesta selerijas sula veicina gremošanu.

Selerijas sulas dzeršana no rīta palīdz sagremot dienas laikā apēsto pārtiku. Selerijas sulā esošajiem minerālsāļiem, mikroelementiem un uzturvielām piemīt unikāla spēja pilnībā atjaunot kuņģa sālsskābes līmeni un uzturēt veselīgu līdzsvaru, kas ir būtisks pareizai gremošanas funkcijai. Tas ir tāpēc, ka sālsskābe ir atbildīga par pārtikas sagremošanu un olbaltumvielu sadalīšanu kuņģī. Tomēr, ja sālsskābes līmenis ir pārāk zems, ēdiens kuņģī netiek pietiekami sagremots un sāk izplūst, izraisot vēdera pūšanos un gremošanas traucējumus. Seleriju sula palīdz uzturēt gremošanas procesu pareizu darbību, uzturēt pārtiku sagremotu un uzturvielu uzsūkšanos.

3. Seleriju sula rūpējas par virsnieru dziedzeru darbību

Selerijas sulā esošie nātrija sāļi palīdz uzturēt virsnieru dziedzeru stabilitāti un labu darbību, novēršot virsnieru nogurumu un ar to saistītās veselības problēmas.

Selerijas sulas pagatavošana

4. Seleriju sula palīdz atbrīvoties no pinnēm

Pinnes izraisa baktērija streptokoks, kas galvenokārt dzīvo aknās. Ja aknu un limfātiskā sistēma ir novājināta, streptokokam paveras ceļš, un tas pa limfu var nokļūt uz ādas. Lai aizsargātu ādu, imūnsistēma izraisa aizsargreakciju, kas liek ādai ražot vairāk sebuma, lai novērstu baktēriju darbību. Tomēr, ja streptokokiem ir piemērota dzīves vide, tie iespiežas ādas ārējā slānī, izraisot, piemēram, cistisku pinnes veidošanos. Pinnes intensitāte ir atkarīga gan no streptokoku skaita, gan no degvielas (toksīnu un noteiktu pārtikas produktu, kas ir barība baktērijām) daudzuma aknās un zemādas audos streptokokiem.

Selerijas sulā esošie nātrija sāļi darbojas antiseptiski un nogalina streptokoku baktērijas. Turklāt seleriju sula veicina aknu attīrīšanos, kas savukārt rada nelabvēlīgu vidi streptokokiem. Celulozes sula arī stiprina vispārējo organisma pretestību, palīdzot novērst streptokoku izraisītu problēmu (piemēram, pinnes) atkārtošanos nākotnē.

5. Seleriju sula rūpējas par aknu veselību

Seleriju sula attīra aknas, samazinot to slodzi un palīdzot izvadīt vīrusu neirotoksīnus jeb nervu toksīnus un citus vīrusu atkritumproduktus, kas aizsprosto aknas un traucē tām pareizi darboties. Turklāt seleriju sula pastiprina žults veidošanos.

Selerijas sulas pagatavošana

6. Palīdz zaudēt svaru

Svara pieaugumu izraisa nevis vielmaiņa, bet gan gausas un toksīnu pārslogotas aknas, kas uzkrāj daudz tauku šūnu. Seleriju sula ļauj aknām atjaunoties, attīrot tās no uzkrātajiem toksīniem, smagajiem metāliem un patogēniem. Šādā veidā sula atjauno aknu darbību un tādējādi palīdz stabilizēt svaru.

7. Darbojas pret vīrusiem

Selerijas sulā esošie spēcīgie nātrija sāļi kavē gan Epšteina-Barra vīrusa (EBV ), gan patogēnu augšanu organismā. Nātrija sāļi saistās ar vīrusu neirotoksīniem, droši izvadot tos no organisma. Turklāt seleriju sulā esošā unikālā C vitamīna forma stiprina imūnsistēmu, padarot to pietiekami spēcīgu, lai cīnītos ar EBV un citiem mikrobiem, kā arī drosmīgi pretotos jauniem iebrucējiem.

8. Seleriju sula ir efektīvs līdzeklis pret ekzēmu un psoriāzi

Ādas problēmas izraisa aknās esoši patogēni, piemēram, Epšteina-Barra vīruss (EBV), un, kad organismā ir nepieciešamās barības vielas (tostarp smagie metāli, piemēram, varš un dzīvsudrabs), vīruss strauji pieņemas spēkā un sāk izdalīt toksiskas vielas. dermatoksīni jeb ādas toksīni. Tomēr, ja aknas ir pārslogotas un nespēj tikt galā ar dermatotoksīniem, toksīni tiek izspiesti atpakaļ limfātiskajā sistēmā, no kurienes tie var nokļūt uz ādas, iesprostoti zemādas taukos. Ieslodzītie dermatokinīni var izpausties kā izsitumi uz ādas. Te atkal noder pretvīrusu toniks jeb seleriju sula, kas samazina organisma vīrusu slodzi un palīdz atjaunot imūnsistēmu, padarot to pietiekami spēcīgu, lai cīnītos ar vīrusiem. Tas arī palīdz no aknām izvadīt toksīnus un smagos metālus, tādējādi stiprinot aknas un nomācot vīrusus. Šādā veidā tiek dziedinātas arī ādas problēmas.

9. Seleriju sula ir spēcīgs ierocis pret SIBO un vēdera pūšanos

Seleriju sula iznīcina streptokoku baktērijas, kas izraisa SIBO (tievās zarnas baktēriju savairošanos), tādējādi ļaujot veiksmīgi pārvarēt SIBO. Galvenais vārds vienmēr un vienmēr ir selerijā esošie spēcīgie nātrija sāļi, kas cīnās ar sliktajām baktērijām, tās iznīcinot. Turklāt seleriju sula var noārdīt pie zarnu sieniņām un tievās zarnas pielipušos sārmainos taukus un olbaltumvielas, mazinot zarnu vēdera pūšanos, sāpes un diskomfortu.

10. Seleriju sula pazemina augstu holesterīna līmeni

Tā kā augstu holesterīna līmeni patiesībā izraisa tikai lēnas un pārslogotas aknas, aknu attīrīšana un stiprināšana palīdzēs normalizēt holesterīna līmeni. Seleriju sula stiprina aknas un izvada uzkrātos toksīnus, smagos metālus un patogēnus, kā arī palīdz atbrīvoties no augsta holesterīna līmeņa. Ja jums ir problēmas ar holesterīna līmeni, noteikti ir vērts iedzert seleriju sulu.

Kā pagatavot šo spēcīgo toniku?

Lai jums būtu pēc iespējas vieglāk pagatavot savu seleriju sulu, esam izveidojuši arī visaptverošu soli pa solim vadlīniju ar ievada video. Uzziniet vairāk par to, kā pagatavot seleriju sulu ŠEIT.

Lielisku ražu un veselību!

Izmantotie avoti:

Selles artiklis esitatud teave on ainult informatiivsetel eesmärkidel; tegemist ei ole meditsiiniliste nõuannetega, siin ei pakuta diagnoosi ega ravi. Terviseprobleemide esinemise korral tuleb pöörduda arsti või tervishoiutöötaja poole. Kui sa soovid kasutada alternatiivseid või uudseid ravivahendeid oma tervise toetamiseks, siis tutvusta seda infot oma perearstile. Vii talle vastavateemaline raamat ning aruta, kas ja kuidas oleks võimalik kasutada terapeutilisi toite ja toidulisandeid oma tervenemises.

Leave a Reply