Raksti no

Sinerģija: uztura bagātinātāji

Dažas lietas šajā pasaulē vienkārši pieder viena pie otras (saule un mēness, in un jang – jūs saprotat).

Šai parādībai ir ļoti labs vārds – sinerģija. Ideja ir tāda, ka divu lietu summa var radīt kaut ko vairāk un labāku nekā to atsevišķās daļas.

Tāda pati parādība notiek arī uztura bagātinātāju pasaulē. Kombinējot pareizos uztura bagātinātājus, jūs varat izbaudīt šo uzturvielu kombināciju papildu priekšrocības.

Šeit ir trīs lieliski uztura bagātinātāju pāri:

B-12 + 5-MTHF

Kādēļ B-12 un 5-MTHF kombinācija sniedz tik lielisku rezultātu? Abi palīdz aizsargāt smadzenes, nervus un kognitīvās funkcijas. Vimergy Organic B-12 ir svarīgs arī enerģijas ražošanai no ogļhidrātiem, taukiem un olbaltumvielām. 5-MTHF (pazīstams arī kā metilfolāts) regulē trīs svarīgu neirotransmiteru – serotonīna, dopamīna un noradrenalīna – sintēzi. Vimergy 5-MTHF sastāvā esošā metilfolāta forma organismā ir izmantojama uzreiz, nav nepieciešama pārstrāde. Izmantojiet tos kopā, lai gūtu maksimālu labumu!

L-lizīns + Micro-C

Tā ir dinamiska uztura bagātinātāju kombinācija, ko izmanto daudzi Vimergy klienti. Gan L-lizīns, gan Micro-C nodrošina imūnsistēmu atbalstošas vielas, ko organisms pats nevar saražot. Vimergy L-lizīns palīdz nodrošināt veselīgu imūnsistēmu un veicina ādas, kaulu un audu augšanu un kvalitāti. Vimergy Micro-C , kas papildināts ar mežrozīšu un vīnogu kauliņu ekstraktiem, nodrošina vienkāršu veidu, kā ikdienā atbalstīt imūnsistēmu. Kapsulas var lietot, uzdzerot ūdeni, vai atvērt un saturu pievienot ūdenim, sulai, ābolu mērcei vai kokteiļiem.

Spirulīna + Odraorase miltu pulveris(Miežu zāle)

Divkāršojiet pieejamo uzturvielu daudzumu, kombinējot Vimergy Spirulina ar organisko miežu zāles sulas pulveri. Vimergy Spirulina , kas ir bagāta ar tādiem spēcīgiem augu savienojumiem kā fikocianīns un hlorofils, ir lielisks, barības vielām bagāts proteīna pulvera aizstājējs. Vimergy Odraorase pulveris satur būtiskus vitamīnus, minerālvielas, aminoskābes un savienojumus, kas veicina sirds un asinsvadu veselību. Lietojiet tos kopā, lai saņemtu nepieciešamo uzturvielu dienas devu!

Oriģinālais raksts – Vimergy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *