Magus, Medicīniskie mediji, Receptes

Sulīgs smūtijs maisiņā ar bezglutēna musli

Kraukšķīgi musli uz zīdaina smūtijveida smūtijs ir kā ķirsis uz tortes, vienkārši tik labi! Nedaudz kanēļaina un ar pareizo kraukšķīgumu, kā jau īstiem musli pienākas. Bet bez pievienotā cukura un ar tīru formulu, kas ir labvēlīga tavam organismam! Smūtijs ir ātri pagatavojams, un, ja esat viens no tiem, kam patīk rīti bez taukvielām, šis trauks ir lieliski piemērots ātrām pusdienām brokastu vietā vai kā atspirdzinoša vakara uzkoda. Garšīgs, barojošs un veselīgs – pamēģiniet, un jūs nebūsiet vīlušies!

Daudzums : vienam
Pagatavošanas laiks : 20 minūtes
Smagums: viegls
Tas prasa:

kokteiļiem:

  • 250 g saldētu meža melleņu
  • sauja mango kubiņu (svaigu vai saldētu)
  • 1 nogatavojies banāns (svaigs vai saldēts)
  • apmēram 60-80 ml ūdens vai nesaldināta mandeļu piena (ja vēlaties šķidrāku konsistenci, pēc vajadzības pievienojiet vairāk šķidruma).
  • blenderite

musli:

Kā pagatavot kokteiļbaseinu?

lai pagatavotu musli:

  • Uzkarsē pannu un karstā pannā pievieno auzu pārslas kopā ar kokosriekstu eļļu, kanēli un kļavu sīrupu. Grauzdējiet pārslas uz lēnas uguns, nepārtraukti maisot, līdz tās kļūst zeltaini brūnas (tas aizņem aptuveni 5-10 minūtes). Tad pievienojiet sāli un iemaisiet kokosriekstu pārslas. Ielieciet musli bļodā, lai atdzistu. Ņemiet vērā, ka karstā veidā musli ir mīkstāki, bet, atdzisstot, tie kļūst kraukšķīgi un kraukšķīgi!

    Ja vēlaties, musli var arī apcept cepeškrāsnī, sajaucot visas sastāvdaļas kopā, izvietojot uz cepamā paplātes, kas pārklāta ar cepamo papīru, un cepot 150-160 grādu karstumā aptuveni 25-30 minūtes.

lai pagatavotu kokteiļus:

  • Ielieciet visas sastāvdaļas blenderī un sajauciet līdz gludam kokteilim.

Pārliecinieties, ka sākat ar musli pagatavošanu, lai pirms pasniegšanas tiem būtu laiks atdzist. Ja vēlaties, musli var pagatavot arī agrāk. Kad musli ir gatavi, sajauciet kokteili. Kad smūtijs ir ieguvis vēlamo konsistenci, pārlej to bļodā un papildini ar kraukšķīgiem musli. Dekorējiet ar visu, kas jums patīk (piemēram, svaigām ogām un kokosriekstu), un tūlīt baudiet!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *